Odcinek 5
SSN 5 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl
Iwona, 27-latka z Brzegu, ma wspaniałego męża, cudowną córeczkę i jest … niespełniona zawodowo. Mimo ukończonych 2 fakultetów z dziedzin prawa i administracji, nie jest poważnie traktowana na rynku pracy. Zauważyła prawidłowość; mimo szerokich kompetencji, przegrywa rozmowy kwalifikacyjne z zadbanymi, dobrze ubranymi, pewnymi siebie kobietami.
Problemy z poczuciem własnej wartości zaczęły się 4 lata temu, kiedy Iwona poroniła pierwszą ciążę. Kiedy wreszcie urodziła zdrową córeczkę, macierzyństwo pochłonęło ją bez reszty. Na urlopie wychowawczym kobieta zaniedbała siebie i swoje stosunki z mężem. Przytyła, nabawiła się kompleksów, a jej szafę zdominowały szarobure, bezkształtne ubrania.
Zmiana stylu życia z pomocą Mai Sablewskiej może się udać, ale nie musi. Wszystko zależy od motywacji i momentu, w którym znajduje się bohaterka. Autorka programu zada Iwonie bardzo trudne i boleśnie szczere pytanie: „jeśli Ty siebie nie traktujesz poważnie, to jak inni mają Cię tak traktować?” Iwona kompletnie nie akceptowała swojej nadwagi po ciąży, ale nic nie robiła, żeby się jej pozbyć, źle się odżywiała, bardzo przytyła.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Odcinek 4
Następny odcinek:

Odcinek 4