Odcinek 1
SABLEWSKIEJ SPOSOB NA WPR 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Moda zaczyna się pod ubraniem, ale nadwaga to nie koniec świata.

W swoim programie Maja Sablewska spotyka kobiety dzielne i mocne dla innych, które niestety, nie do końca są takie dla siebie. Prowadząca ma misję, żeby pomóc  bohaterkom uporać się nie tylko z dodatkowymi kilogramami. Wiadomo, że nawet mała nadwaga może zrujnować poczucie własnej wartości. Takie same problemy z akceptacją siebie mają zarówno osoby ważące o 5, jak i o 20 kilogramów za dużo. Nadwaga w każdej postaci wiąże się z ogromnym obciążeniem nie tylko fizycznym, ale przede wszystkim psychicznym.

Maja Sablewska zaczęła swoją przygodę z telewizją jako doradca wizerunkowy. Jednak po sukcesie kilku sezonów jej programu w TVN Style, jej rola ewoluowała i rozszerzyła się bardzo. Maja rozkochała w sobie Polki, bo jest prawdziwa. Nie jest hipokrytką, nie pozuje, nie udaje. Wzbudza ogromne zaufanie a kobiety identyfikują się z nią, ponieważ sama jest najlepszym przykładem wielkiej metamorfozy – zewnętrznej i wewnętrznej.  Przyznaje się do niej, a wręcz podkreśla, że zawdzięcza jej nowe, zdrowe i spełnione życie.

Bohaterką pierwszego odcinka serii jest czterdziestodwuletnia Grażyna z Gdańska. Bohaterka 3 lata temu zachorowała na Hashimoto i przytyła 25 kilogramów. Niestety choroba bardzo źle wpłynęła na jej samopoczucie i koło się zamknęło, zaczęła zajadać stres słodyczami.

Maja Sablewska zaczyna pracę z Grażyną od rewolucyjnej zmiany sposobu myślenia o jedzeniu. Odżywianie musi przestać być uzależniającą, niepochamowaną i niekontrolowaną czynnością, a musi zacząć być filozofią zdrowia i dobrego samopoczucia fizycznego oraz psychicznego. Maja zaaranżowała spotkanie Grażyny z psychodietetyczką, która przygotowała dla bohaterki indywidulany plan żywieniowy.  Przez 4 tygodnie uczestniczka jadła zgodnie ze jadłospisem, ćwiczyła na siłowni pod okiem trenera personalnego oraz przyjmowała suplementy diety.

Moda może być fajną motywacją do zmian. W procesie metamorfozy Maja pokazuje bohaterce jak bawić się modą, jak wydobyć swoją osobowość i szukać inspiracji w świecie dobrego stylu, który w końcu kobiety tak uwielbiają.

W finale odcinka, po miesiącu pracy nad sobą, Grażyna stanie przed lustrem piękna, szczęśliwa i szczuplejsza o 4 kilogramy smutku. A to dopiero początek jej przygody, bo najlepszą dietą świata jest zdrowy styl życia...

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij