Aktualności

Therm Line w walce z kilogramami!
TLF  Foto: mat.prasowe
Zima powoli dobiega końca. Coraz częściej stając przed lustrem zadajemy sobie pytanie – jak stracić kilka zbędnych kilogramów, które przybyły nam przez ostatnich kilka miesięcy? Często do głowy przychodzi nam najprostsza możliwa odpowiedź – restrykcyjna dieta. Nie jest to jednak dobre rozwiązanie. Jak schudnąć z głową?

Ostrożnie z głodówką

Organizm człowieka to skomplikowana maszyna biologiczna, która do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje wielu składników energetycznych i odżywczych. Ich podaż powinna odpowiadać potrzebom organizmu. Jeśli ilość spożywanych kalorii odpowiada wydatkowi energii produkowanej przez organizm, to mamy do czynienia ze zrównoważonym bilansem energetycznym.

Kiedy zaczynamy walczyć z niepotrzebnymi kilogramami, najczęściej próbujemy szukać szybkich metod odchudzających polegających na stosowaniu niskokalorycznych diet. Taki proces postępowania wydaje się przecież całkiem logiczny. To prawda, ale tylko do pewnego stopnia. Gdy obniżamy kaloryczność diety zbyt nisko lub zbyt gwałtownie, organizm zaczyna bronić się i wytwarzać specyficzne blokady, aby przetrwać trudny okres. Jedną z form obrony jest zaniżanie tempa przemiany materii. W pierwszym tygodniu stosowania ujemnego bilansu energetycznego, tempo metabolizmu zmniejsza się tak gwałtownie, że osoba 30-letnia może dojść do tempa metabolizmu emeryta.

Therm Line Fast

Doskonałym rozwiązaniem jest więc połączenie rozsądnej diety, ćwiczeń oraz suplementacji preparatem wspomagającym odchudzanie – takim jak Therm Line Fast. Siłą Therm Line Fast jest wzmacnianie naturalnie zachodzącego w naszym organizmie procesu termogenezy. W dużym uproszczeniu to mechanizm zamiany tkanki tłuszczowej na energię cieplną. Dodatkowo, zawiera on między innymi ekstrakty, które przyśpieszają przemiany składników preparatu w organizmie.

W przeciwieństwie do wielu innych preparatów na odchudzanie w skład Therm Line Fast wchodzi ekstrakt, którego działanie zostało potwierdzone badaniami naukowymi. Therm Line Fast jest produktem bezpiecznym, opartym na naturalnych składnikach.

Linia wszystkich preparatów Therm Line od lat cieszy się niesłabnącym zaufaniem – kupiło je ponad milion kobiet!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Sablewska: "Nasze problemy to jest nic!"
Następny artykuł:

Sablewska: "Nasze problemy to jest nic!"

tvnpix